Stichting Combiwel Buurtwerk
Bezoekers: Vlaardingenlaan 15, 1062 HM Amsterdam
Post: Postbus 95304, 1090 HH Amsterdam
t. (020) 575 47 00 | buurtwerk@combiwel.nl

Adressen buurtcentra

- WEST -

De Baarsjes

De Tagerijn, Balboastraat 18, 1057 VW Amsterdam
t. (020) 489 44 40 | tagerijn@combiwel.nl

Bos & Lommer
De Mansvelt, Karel Doormanstraat 125, 1055 VE Amsterdam
t. (020) 686 14 00 | mansvelt@combiwel.nl

Huis van de Buurt De Boeg, Hoofdweg 495, 1055 SC Amsterdam
t. (020) 686 05 90 | boeg@combiwel.nl

Oud-West
De Klinker, Borgerstraat 45, 1053 PB Amsterdam
t. (020) 683 85 42 | klinker@combiwel.nl

De Havelaar
Douwes Dekkerstraat 2, 1053 SX Amsterdam
t. (020) 689 07 11 | havelaar@combiwel.nl

Westerpark
De Horizon, Hembrugstraat 156, 1013 XC Amsterdam
t. (020) 682 49 71 | horizon@combiwel.nl

De Koperen Knoop, Van Limburg Stirumstraat 119
1051 BA Amsterdam
t. (020) 303 50 08 | koperenknoop@combiwel.nl

- NIEUW-WEST -

Het Anker, Jacques Veltmanstraat 427, 1065 DC Amsterdam
t. 06 39717877 | huisvandewijk@combiwel.nl

't Blommetje, Hoekenes 25, 1068ML Amsterdam
t. 06 28639925 | huisvandewijk@combiwel.nl

Ontmoetingsruimte Fiep, Overschiestraat 168A, 1062 XK Amsterdam
t. (020) 617 27 21 | huisvandewijk@combiwel.nl

Ontmoetingsruimte Calvijn - Anker 2, Pieter Calandlaan 3, 1065 KH Amsterdam
t. (020) 617 27 21 | huisvandewijk@combiwel.nl

- ZUID -

Huis van de Wijk De Pijp, 2e van der Helststraat 66, 1072 PG Amsterdam
t. (020) - 570 96 40 | huisvandewijk.depijp@combiwel.nl

Huis van de Wijk Lydia, Roelof Hartplein 2a, 1071 TT Amsterdam
t. (020) - 662 94 97 | j.rijzinga@combiwel.nl